Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Danndy$

[ODBANOWANY] Odwołanko bana z Arenek

Recommended Posts

1. Nick: xtml_

2. Identyfikator Steam:  STEAM_1:1:501069600

3. Data, godzina zajścia: 05-06-19 21:41

4. Dowody: Punkt 5

5. Link  do demka: http://773.gotv.pro/srv55523/auto0-20190506-213055-2021191167-am_dd2_b_dolnma-_2_CSWroclaw.pl_____ARENA_1v1_____TR64___Prisma_Case__ws__gloves__nametag_NOWE_SKINY______1shot1kill.pl.dem.zip

6. Link do sourcebans: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=banlist

7. Komentarz: Co tu dużo komentować? Brak dowodów i płacz po śmierci na 1 arenie = PERM za aimbota.

@Rimsie zapraszam do wypowiedzenia się na temat bana 

Sprawdzałem go i gościu widać że  miał aimbota albo na fakelagu biegał bo 60 pingu i gościa teleportuje a pestki normalne daje, moim zdaniem coś tu jest nie tak, ale demko mogę jeszcze raz przejrzeć jak chcecie 😉 -Edit: Czysty, tylko na drugi raz proszę cię ogarnij albo lagi albo lossy internetowe bo to wygląda jak aimbot i nie jedną osobę widziałem na arenach biegającą z takim czymś ( Tutaj to 100% moja wina i więcej się takie coś nie powtórzy - @Danndy$

7 godzin temu, Rimsie napisał:

Sprawdzałem go i gościu widać że  miał aimbota albo na fakelagu biegał bo 60 pingu i gościa teleportuje a pestki normalne daje, moim zdaniem coś tu jest nie tak, ale demko mogę jeszcze raz przejrzeć jak chcecie 😉 -Edit: Czysty, tylko na drugi raz proszę cię ogarnij albo lagi albo lossy internetowe bo to wygląda jak aimbot i nie jedną osobę widziałem na arenach biegającą z takim czymś ( Tutaj to 100% moja wina i więcej się takie coś nie powtórzy - @Danndy$

Cieżko ogarnąć lagi mając internet radiowy 😞 

Co do sprawdzenia to trochę średnie po jednym killu no, ale cieszę się z dojścia do porozumienia 😉 

Ub nadane 

unban.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...