Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
Rimsie

[PRZYJĘTY] Podanie na UB Team

Recommended Posts

Nick:Rimsie
Dlaczego właśnie Ty masz zostać członkiem zespołu UNBan TEAM?: Ponieważ wydaję mi się,że nie ma za dużo członków tego działu a coś tam potrafię a każda para rąk przyda się do pomocy :).
Powiedz nam coś o sobie: Nie wiem czy muszę - pod podaniem na admina wszystko napisałem i praktycznie wszystko o mnie wiecie :D.
Czy miałeś jakie konflikty na sieci CS Wrocław?: Wydaje mi się, że nie. Chociaż była jedna akcja z graczem "GONDZIO", ale to już wyjaśnione.
Czy miałeś styczność z SourceBans?: Oczywiście, przecież z wami pracuję, oraz w przeszłości było parę serwerów.
Czy oceniałeś już jakieś demka/dowody/byłeś w członkiem UNban team?: Powiem wprost członkiem UBTeamu nie byłem nigdy, ale umiem i pobrać i rozpisywać demka także z tym nie powinno być problemu.
Ile jesteśw stanie poświęcić czasu dziennie?:Amm w czasie wolnym (czyt.Wakacje,Weekendy,Jakieś święta) to praktycznie cały dzień, a w dni powszednie (czyt.pon-pt) od popołudnia.
Jak długo grasz w CS:GO?: Z 10 lat będzie. 
Kontakt z Tobą?: Facebook i steam.
STEAM ID:STEAM_0:0:194704239

Jestem na Tak

Trasmo będzie chociaż obciążony od rozpisywania demek.

Na serwerze jak widzi osobę podejrzaną o jakiś wspomagacz zgłasza to natychmiastowo.

Panel sb nauczysz się jak nie będziesz czegoś wiedział to pytaj członków ub i mnie jak chcesz.

Dobrze że jeszcze nie podałeś nr telefonu swojego (Adrian pamiętamy o tobie xd) 

Jak obieca mi ze zacznie rozrózniać goscia na lagach od goscia grajacego na Aimbocie to jestem za daniem mu szansy 😉

@Rimsie odłóżcie ból duupki na Bok,  żartować nie można? 🙂

idzcie się wy-chillautujcie albo coś bo dramat ludzi.... Nikomu nic napisac jnie mozna a juz o prawdzie nie wspomne

Godzinę temu, Justyna napisał:

Jak obieca mi ze zacznie rozrózniać goscia na lagach od goscia grajacego na Aimbocie to jestem za daniem mu szansy 😉

Justyna - Wyjaśniłem sobie wszystko z @Danndy$ odnośnie tego bana i wydaję mi się,że ten komentarz jest tu nie potrzebny ale skoro wymagasz tego ode mnie to "Obiecuję". I nie chciałbym akcji jak z Justyną.

1 godzinę temu, Justyna napisał:

@Rimsie odłóżcie ból duupki na Bok,  żartować nie można? 🙂

idzcie się wy-chillautujcie albo coś bo dramat ludzi.... Nikomu nic napisac jnie mozna a juz o prawdzie nie wspomne

@JustynaTwoje poczucie luzu jest chyba na innym poziomie niż kogokolwiek. Jak ja ci mówiłem coś na żarty odrazu skargę chciałaś pisać 😉

18 minut temu, Rimsie napisał:

@JustynaTwoje poczucie luzu jest chyba na innym poziomie niż kogokolwiek. Jak ja ci mówiłem coś na żarty odrazu skargę chciałaś pisać 😉

Po pierwsze używaj opcji "Edytuj" po 2 nie powinieneś wypowiadać się w swoim podaniu, po 3 podanie to nie temat do wolnej dyskusji o jakieś tam brudy.

Co do podania neutral.

Na TAK

+ ogarnięty 

+ coś tam strzela (i tak jesteś botem)

+ kultura 

Zgłoś się na pw do micheala o dostęp do sourcebansa i inne rzeczy.

podanie przyjete.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...