Jump to content

Rekrutacja OTWARTA

Napisz podanie już dziś i rozwijaj się

KONKURSY NA CZAS ORAZ HEADSHOTS

Bądz aktywny na wybranym Swoim serwerze i syskuj!

Aktywni gracze zyskują

Konkursy na czas oraz Headshots

Automatyczny Sklep VIP

Kup Swojego VIP-a JUŻ DZIŚ!

Sign in to follow this  
dziejo

[ZAMKNIĘTY] Strzelectwo

Recommended Posts

czy jest ktoś z Gdańska, bądź okolic - kto interesuje się strzelectwem / ma już pozwolenie na broń? 

zaczyna mi już powoli brakować motywacji a z kimś zawsze raźniej - jeśli ktoś chce zacząć to mogę pomóc w podstawach czy nawet w przygotowaniach do egzaminu na patent.

W kwestii motywacyjnej .. strzelectwo to wspaniały sport dający ogromną ilość satysfakcji, efekty widać szybko a nie potrzebna jest jakaś wielka tężyzna fizyczna. 

Ponadto prędzej czy później można wyrobić pozwolenie i cieszyć się własną klamką 🙂

jak ktoś coś - zapraszam priv 

Mój narzeczony własnie robi pozwolenie na broń ponieważ pracuje przy tym i chce zostać instruktorem 🙂  polecam https://www.shootingcracow.com/en/?gclid=CjwKCAjw_YPnBRBREiwAIP6TJ8-QY8NkPkI1gY1fUePH5idi5ccrukNjks10HIR-OqohKfc_2RoKaRoClWAQAvD_BwE jakby ktoś chciał nawet postrzelać sobie rozrywkowo 😉 

Ja byłam 😜 Moj filmik z akcji z kalachem znajdziecie na yt 🙂

nice! ja długo czekałem na samo pozwolenie bo składałem w listopadzie i Policja prosiła o licencje z obu lat.. ale to było ponad dwa lata temu i teraz może być szybciej 🙂 niemniej powodzenia

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Accept the use of cookies We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.