Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
Blazar

[ZBANOWANY] Blazar UB x2

Recommended Posts

1. Nick:  Blazar

2. Identyfikator Steam: 

STEAM_1:1:501582391

3. Data, godzina zajścia: 

05-21-19 18:54

4. Dowody:

5. Link  do demka: http://605.gotv.pro/srv42410/auto0-20190521-181135-1695936945-de_mirage-_1_CSWroclaw.pl_____MIRAGE__1______128_TR__Prisma_Case__ws__gloves__nametag_NOWE_SKINY____HLX____1shot1kill.pl.dem.zip

6. Link do sourcebans: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=banlist&searchText=blazar

7. Komentarz:

Ok widzę, że dwójka panów widząc że gram na koncie bez prime podeszła do tematu zlewczo i tak też mnie potraktowała. Jeśli miałbym cheaty to po banie zwyczajnie poszedłbym grać gdzie indziej  bo jest w czym wybierać, a nie fatygowałbym się w zakładanie konta na forum i pisanie próśb.

Pierwsza akcja: [23:40]
- 23:00 gość trafia mnie z ladera
- 23:17 mój teammate ginie w jungli, domyśliłem się że zabił go ktoś z ladera
- 23:33 zdobyłem lepszą broń, więc mogę się wcelować w tego z ladera (jak się okazało był to już inny gracz), bo pewnie będzie chciał mnie dobić 
- 23:42 w między czasie słychać gościa który biegnie z connecta do jungli a po moim fragu wiadomo że bedzie wcelowany we mnie

Druga akcja: [28:01]
- 27:37 ginie mój teammate w apsach więc pewnie ktoś skrócił
- 27:59 wychylałem wcelowany na dalszą część apsów (celownik na prawo od modelu a nie na model)

Trzecia akcja: [39:00]
- 38:55 przecież widać że to jest one-way i luka z prawej strony. Nie trudno się domyśleć że tam wychyli.

Czwarta akcja: [41:42]

Nie za bardzo rozumiem która tutaj akcja miałaby być spalona?

- 41:42 jestem wcelowany w mida jakby się wysypali z connecta.
- 41:44 gośc przebiega na ladera
- 41:45 ja wychylam i patrze w ladera <-- o to chodzi? że on przebiegł a ja wychyliłem? timing, zbieg okoliczności
- 41:52 mój teammate ginie koło connecta więc wychylam
- 41:54 na connect jest smoke to patrze w okno i gość akurat wychyla <--- czy o to chodzi? bo już sam nie wiem 

To tyle panowie, coś mi się wydaje że oglądaliście to demo z komendą spec_show_xray 0 zamiast 1. Zaproście jeszcze kogoś do tego tematu żeby zobaczył te czasówki. Kogoś z większym doświadczeniem kto się nie pomyli.

PS: Konto bez prime nie równa się grasz spalony, pamiętajcie.

Podejdźcie do tematu rzetelnie, obejrzyjcie na spokojnie jeszcze raz, porównajcie moje czasówki i czekam na odpowiedź. 

Pozdrawiam.

@M1chal_S działaj 😉

@Trasmo @Adrian @Rimsie @bjedra Zapraszam do obejrzenia demka 

Gracz twierdzi że jest czysty lecz razem z michałem obejrzałem demko i było widać że ma wh.

Gracz bardzo dobrze wiedział że zostanie po jakimś czasie zbanowany.

Sytuacje rozpisane zostały na siłę. Szukałeś jak najwięcej wymówek.

Jak dla mnie ban zostaje.

Ban zostaje.

Następny temat napisany przez ciebie skutkuje banem na forum i blokadą dostępu do pisania i wstawiania tematów.

Pozdrawiam Kamil 

brak unban.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...