Jump to content
Witaj drogi użytkowniku na cswroclaw.pl
Sign in to follow this  
lilmasti

[ODBANOWANY] [odwołanie] lil masti

Recommended Posts

1. Nick: lil masti

2. Identyfikator Steam: 76561198880374533

3. Data, godzina zajścia: 06-19-19 21:08

4. Dowody: nie ma

5. Link  do demka: nie ma

6. Link do sourcebans: https://cswroclaw.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=lil masti&advType=name

7. Komentarz: Byłem na schodach na mirku i patrzyłem czy ktos nie przechodzi z rampy na tetris, zauwazylem glowe skoczylem na tetris od razu z prefirem i jakimś cudem od razu trafiłem w głowę chociaż nawet nie celowałem, zwykły fart

Jestem za opinią @Trasmo, Definitywnie nie było nic słychać. Jestem za podtrzymaniem decyzji o Banie. Tyle ode mnie, - Edit: Oglądam demko ponownie i widzę jak idealnie wychylasz i mierzysz przez ścianę. Obejrzyj swoje demko i zobacz jak się lipa kryjesz 🙂

Obejrzałem demko, widać idealnie, że w rogu, tam przy pierwszej skrzynce od tetrisa widać jak podchodzi typ a raczej jego głowę, nie wiem może wina rozdziałki? Ja 4:3 1440:1080 mogę spróbować nagrać i nawet pokazać dokładnie jak to widać

16 minut temu, lilmasti napisał:

Obejrzałem demko, widać idealnie, że w rogu, tam przy pierwszej skrzynce od tetrisa widać jak podchodzi typ a raczej jego głowę, nie wiem może wina rozdziałki? Ja 4:3 1440:1080 mogę spróbować nagrać i nawet pokazać dokładnie jak to widać

Myślę, że widać na tym nagraniu wyraźnie głowę 🙂

2 godziny temu, Rimsie napisał:

Jestem za opinią @Trasmo, Definitywnie nie było nic słychać. Jestem za podtrzymaniem decyzji o Banie. Tyle ode mnie, - Edit: Oglądam demko ponownie i widzę jak idealnie wychylasz i mierzysz przez ścianę. Obejrzyj swoje demko i zobacz jak się lipa kryjesz 🙂

Słychać może nie, ale widać, może na następny raz nie przyśpieszaj demka 😜  heh śmiech na sali pany.. ; >

btw czysto 😉

11 godzin temu, DєииuŚ ヅ napisał:

Słychać może nie, ale widać, może na następny raz nie przyśpieszaj demka 😜  heh śmiech na sali pany.. ; >

btw czysto 😉

Chodzi tu też o inne akcje. Gościu wychyla pod typa perfect. Nie chcę podważać decyzji, ale proszę o wypowiedź @MichaelKosa

No jestem ciekaw gdzie tak perfect wychylam, oglądam demko i nic nie widzę 🙂

Czysty.

unban.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...